Herhangi bir sebepten ötürü Eurofx’e giriş yaparken kullanmış olduğunuz şifreyi unutmanız ya da kaybetmeniz durumunda tek yapmanız gereken başvuruda bulunmak olacaktır. Güvenli bir ortam içerisinde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan bütün önlemleri alan Eurofx hesabınızı hackleme olaylarına karşı korumak için bir takım soruları sizlere iletecektir.

Eurofx Şifre Alma

Eurofx platformuna giriş yaparken kullanmış olduğunuz şifreyi herhangi bir sebepten ötürü kaybetmeniz ya da unutmanız durumunda kolay bir şekilde tekrardan alabilirsiniz. Bunun için giriş paneline ulaşıp şifremi unuttum kısmına girerek işlemlere başlayabilirsiniz. Daha sonrasında sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi girerek doğrulamak için bir mail alacaksınız. Burada size ait olan başka bir mail adresinin girilmesi ne yazık ki hiçbir işe yaramayacaktır. Aktivasyon maili hesabınıza ulaştıktan sonra Eurofx şifre yenileme talebinde bulunan kişinin siz olduğundan emin olmak için bir takım sorular iletebilir. Bu sorulara kısa süre içerisinde cevap verip şifre almak ve yenileme aşamalarını hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Eurofx Yeni Şifre Oluşturma

Eurofx yetkililerine başvurup kimliğiniz doğrulandıktan sonra sizlere yeni şifre oluşturmak için bir bağlantı gönderilecektir. Gönderilmiş olan bu bağlantının resmi Eurofx hesabından geldiğini doğrulamanız gerekir. Günümüzde pek çok kişi bu tarz hesapları kötü amaçlar için ele geçirmek isteyip genellikle mail yöntemini kullanırlar. O nedenle yeni şifre için gönderilmiş olan bağlantının kesinlikle Eurofx resmi hesabından gönderildiğini kontrol etmeniz gerekir.

Eurofx Yeni Şifre Oluştururken Dikkat Edilecekler

Platformu aktif ve güvenli bir şekilde kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken en büyük nokta güvenli bir şifre oluşturmakdır. Şifre oluştururken sizlere verilen talimatların yanı sıra çoklu karakter kullanımına, büyük küçük harf barındırmasına, rakamlar içermesine ve tahmin edilemeyecek bir kombinasyon oluşturulmasına özen göstermelisiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

EuroFX Yeni Giriş Adresi