Alınıp satılabilen, ticareti yapılabilen her türlü mala emtia denmektedir. Altın, gümüş, petrol, doğalgaz, mısır, un, buğday, nişasta, bor gibi birçok ürün emtia ürünü sayılabilir. Bu ürünlerin alınıp satılması ile oluşan piyasaya ise emtia piyasası denir. Anadolu’da 1000 yıldır, dünya üzerinde ise 6000 yıldır emtia borsası varlığını korumaktadır.

Emtia Fiyatları

Emtia fiyatları her türlü duruma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ülke içindeki ekonomik durum, diğer ülkelerle ilişkiler, doğal afetler, arz ve talep gibi sebeplerden dolayı emtia borsasında her zaman bir hareketlilik söz konusudur. Eurofx üyelik yapıldığında güncel emtia fiyatları site üzerinden takip edilerek alım satım işlemleri yapılabilir. Emtia fiyatları hızlı bir şekilde değiştiği için risk durumu da yüksektir. Yüksek kazanç oranı sağlanırken aynı zamanda yüksel oranda kayıp da söz konusu olabilir.

Emtia Nasıl Alınır

EuroFx kayıt yaptıktan sonra oldukça kolay bir şekilde emtia alımı yapabilirsiniz. 5 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman site üzerinden alım ve satım yapabilir, yüksek kar elde edebilirsiniz. Site üzerinden kolaylıkla emtia yatırımı yapabilirsiniz. Emtia alındığı zaman fiziki olarak değil sadece alım ve satım ile kar üzerine olduğu için oldukça kolay bir işlemdir.

Emtia Alım Satımı

Emtia alım satımını Eurofx üzerinden gerçekleştirip,  online destek sistemi sayesinde uzman müşteri danışmanlarımıza soru sorarak yardım alabilirsiniz. Eurofx demo hesabı sayesinde sanal para ile alım satım yaparak deneyim kazanmalısınız. Sonrasında teminat miktarınızın 10 katına kadar emtia yatırımı yapabilir, yüksek kaldıraç oranlarından faydalanabilirsiniz. Demo hesabına kayıt olurken sadece ad soyadı ve telefon numarası ile kayıt olunmaktadır. Bu şekilde kolayca kayıt olarak kayıp endişesi olmadan kendinizi test edebilir ve sonrasında gerçek hesapla yatırım yaparak büyük kar elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

EuroFX Yeni Giriş Adresi